VÍCE O NAŠICH VĚTRNÍČCÍCH:

  • Větrníky „WINDDECOR“ jsou zábavné, větrem poháněné zahradní dekorace vytvořené tak, aby imitovaly jednoduché opakující se pohyby – létání, mávání, houpání… Jsou to roztomilé pohyblivé figurky rozmanitých tvarů, které spolehlivě vykouzlí úsměv na tvářích dětí i dospělých. Skvělý originální dárek, který každého potěší. 

     

 Dřevěný větrník ledňáček

  • Větrníčky „WINDDECOR“ jsou ručně vyrobené podle vlastních návrhů z kvalitního, dobře ošetřeného dřeva a voděodolné překližky, jsou ručně malované kvalitními barvami s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, barvy mají atest pro styk s potravinami a na povrchovou úpravu dětských hraček. Použité kovové součástky jsou z nerezové oceli, mědi a mosazi, vnitřní osa je pozinkovaná. Nemusíte se tedy bát, že by větrníček nevydržel od jara do podzimu venku, jen v zimě při mrazech a plískanicích doporučujeme dekorace schovat.

 skupina větrníčků

  • Naše zahradní dekorace oživí Vaši předzahrádku, dvorek či zahradu, krásně vypadají u zahradního jezírka či bazénu, dobře se vyjímají i na balkoně, terase, na pergole či střeše garáže.

  • Svými vibracemi Vám pomohou vyhnat ze zahrádky krtky, svým pohybem ve větru plaší špačky i hraboše.

 

Jedná se o dekorace, NEJSOU to hračky, nejsou určeny ke hraní, nejsou vhodné pro děti do 3 let - obsahují malé části !

 


Kontakt

Stanislav Koláček
Na Aleji 405, Rajhrad, 664 61 CZ,
00420774301540

Rozšířili jsme sortiment o dřevěné gravírované cedulky, citáty,  portréty z fotografií, obrázky, přáníčka, domovní čísla a jiné dekorace, dále o přívěsky a naušnice z cedrového dřeva. Je možné se domluvit i na vygravírování Vaší fotografie či textu.

Naše výrobky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.